محیا سازه هور

معماری طراحی و دکوراسیون داخلی

سبدخرید

مجموع : تومان
تعداد :

عضویت


 
 
فراموشي كلمه عبور

ثبت نام

پیشنهاد ویژه

 

Follow Us

        Instagram

        

آمار سایت

درباره

شرکت محیا سازه هور از اردیبهشت ماه سال 1389 شروع به فعالیت نموده است و همواره در حفظ رضایتمندی مشتریان  کوشا بوده است و با وجود نیروهای ماهر و متخصص و امین که در این شرکت آماده خدمتگزاری به مشتریان محترم محیاسازه هور میباشند ، شما مشتریان محترم میتوانید با خیال آسوده نسبت به خرید از این وب سایت که برای رفاه شما عزیزان راه اندازی شده است اقدام نمایید .
و علاوه بر این شما میتوانید برای صحت اطلاعات مندرج در این وب سایت بر روی نماد اعتماد الکترونیکی که در صفحات این وب سایت نمایش داده میشود کلیک نمایید . نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت برای وب سایت ها صادر میگردد . و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت برسی این سازمان قراردارد .
 محیا سازه هور با فعالیت در زمینه طراحی و اجرای ساختمان ،معماری داخلی،دکوراسیون داخلی با کادری کاملاً تخصصی اعم از اساتید مجرب دانشگاه،گروه مهندسان صاحب نام و استفاده از افراد ماهر و متخصص تصمیم به احداث این مجموعه در تاریخ اردیبهشت 89 نمودند.
 
 
محیا سازه با استفاده از تجارب افراد متخصص و به کارگیری نرم افزارهای روز و مدرن و همچنین تلاش صادقانه مدیرانش سعی دارد به بهترین شکل نیازهای مشتریان خود را در زمینه های ذیل فراهم آورد:
طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری
طراحی  و اجرای نمای ساختمان های مسکونی ، تجاری و اداری
 
دکوراسیون داخلی،دکوراسیون منزل،معماری داخلی،نمای ساختمان،دکوراسیون تجاری،دکوراسیون اداری
  
ترمیم، نوسازی، بازسازی اماکن مسکونی، تجاری و اداری.
 
  مقاوم سازی ساختمانها در مقابل زلزله.
 
طراحی و احداث سیستم هوشمند در منازل،اماکن تجاری و اداری.
 
محیا سازه هور با استفاده از نرم افزارهای مدرن ابتدا طرح مورد نیاز را برای مشتریان عزیز فراهم کرده و بعد از آن با هزینه ای بسیار مناسب و با توجه به آشنائی کامل با کالاهای داخلی و خارجی،اجرای طرحهای ارائه شده را به عهده می گیرد.